Zdravý spánok s thermo & life

Zdravý spánok s thermo & life

Zamýšľali ste sa niekedy na tým, prečo je pre nás slnečné žiarenie také príjemné? Prehrieva nás a napĺňa energiou. Ľudské telo tiež vyžaruje teplo. Je to časť žiarenia zhodná so slnečným žiarením.

Biotermická poduška thermo & life dokáže toto vyžarované ľudské teplo akumulovať a vyžarovať späť. Pociťujeme pritom príjemné teplo. Toto teplo je pre nás nielen príjemné, ale má aj ozdravné účinky. Pozitívne stimuluje náš organizmus. Zlepšuje prekrvenie, látkovú výmenu a urýchľuje regeneráciu. Zlepšenie látkovej výmeny znamená pre náš organizmus lepšie vyživovanie orgánov a tkanív, ale aj rýchlejšie zbavovanie sa toxínov. Spanie na takomto matraci prináša pokojný spánok a rýchlejšie načerpanie energie. Oddýchnutý a zregenerovaný organizmus lepšie odoláva vírusom a baktériám.

Optimálna teplota v miestnosti na spanie by mala byť 16-17°C. Ak zvýšime teplotu v miestnosti len o 1°C, hneď zvýšime celkové náklady na kúrenie o približne 6%. Vyššia teplota v miestnosti znamená väčšie náklady na kúrenie, ale aj väčšie riziko vzniku zdravotných problémov. Trpia najmä dýchacie cesty. Teplý suchý vzduch vysušuje sliznice a oslabuje náš organizmus. Pri chladnejšom vzduchu v miestnosti (16-17°C) nám takéto riziká nehrozia. Spať v chladnejšej miestnosti a nepociťovať cez noc nepríjemný chlad, ale príjemné teplo nám umožní biotermická poduška thermo & life.

Biotermická poduška thermo & life je vhodná aj pre deti. Každá matka si pre svoje dieťa želá pokojný zdravý spánok v teplej postieľke. Mnohé matky v noci niekoľkokrát vstávajú a zakrývajú odkopané dieťa. Spaním na biotermickom matraci dieťaťu nehrozí riziko podchladenia, ani nebezpečenstvo prehriatia. Biotermická poduška vracia len toľko tepla, koľko organizmus uvoľní. Používaním biotermickej podušky thermo & life zabezpečíte zdravý a spokojný spánok sebe aj dieťaťu. Zároveň  podporíte jeho obranyschopnosť. 

5 výhod oproti bežnej vyhrievacej poduške:

1. znižuje náklady na kúrenie

2. nezvyšuje spotrebu elektrickej energie

3. veľmi príjemná na dotyk

4. môže sa prať v práčke

5. samoregulácia teploty, nie je nutné prestavovať

Viac informácii na tel. čísle 0911 295 859.

Kontakt

Weltfit s. r. o.

Výhradný dovozca pre SR, ČR

Bernolákova 44
974 05 Banská Bystrica


Mobil: +421 911 295 859

Napíšte nám e-mail