Originál, plagiát, napodobenina

Originál, plagiát, napodobenina

Vážení zákazníci,

vzhľadom na skutočnosť, že sa v Európskej únii a rovnako aj na Slovensku predáva množstvo neúčinných a cenovo lacnejších napodobenín terapeutického prístroja Gou Gong®, chceme Vás preto upozorniť, aby ste sa aj Vy pri kúpe riadne presvedčili, či sa jedná o originál alebo len o napodobeninu.

  • Minerálna platňa je patentovo chránená a jej zloženie je tajomstvom, ktoré žiaden iný výrobca nepozn.
  • Silicate Research Institut tieto platne nedodáva žiadnemu výrobcovi.

 

Čo by ste mali ešte vedieť o predajcoch napodobenín:

Vo svojich popisoch používajú naše texty týkajúce sa Terapuetického prístroja Gou Gong® neoprávnene, bez nášho súhlasu a porušujú zákon o ochrane duševného vlastníctva. Prečo? Od výrobcov  napodobenín žiadne materiály nemajú. Prezentujú materiály od originálu len aby boli viac dôveryhodní. Predajca napodobeniny chce len zarobiť a využíva dôverčivosť zákazníka.

V poslednej dobe nás kontaktuje veľa ľudí, ktorí naleteli predajcom napodobenín a sťažujú sa na to, že si nepomohli. Dokonca sa mnohým zdravotný stav zhoršil. Alebo im nevybavili reklamácie, nevedia im poradiť a podobne. Čo nato povedať? Je na Vás, či ako zákazníci podporíte podvodníkov a nákupom napodobeniny im poviete, že NA SLOVENSKU SA OPLATÍ PODVÁDZAŤ A KLAMAŤ.

Našim cieľom nie je predávať lacné veci alebo zneužívať ľudské utrpenie. Našim cieľom je pomáhať. Zákazníkom poskytujeme kompletné poradenstvo a servis. Svoje vedomosti si neustále rozširujeme a vždy sa snažíme zákazníkom pomôcť.

Prajeme Vám aby Vaše rozhodnutie sprevádzala múdrosť.

Kontakt

Weltfit s. r. o.

Výhradný dovozca pre SR, ČR

Bernolákova 44
974 05 Banská Bystrica


Mobil: +421 911 295 859

Napíšte nám e-mail