Popôrodné zrazeniny a upchatý mliekovod odstránené prístrojom GOU GONG

Popôrodné zrazeniny a upchatý mliekovod odstránené prístrojom GOU GONG

Krvné zrazeniny

Po pôrode mi zostali v maternici ešte nejaké krvné zrazeniny, ktoré lekár videl na sone. Pichli mi oxytocín, aby sa mi to vyplavilo, ale nezabralo to. Najprv si ma chceli nechať v nemocnici dlhšie, ale nakoniec ma predsa len pustili domov, že prípadné čistenie maternice mi spravia ak by som začala veľmi krvácať.

Stačilo sa 3krát sa nahriať TDP lampou a krvné zrazeniny zo mňa vyšli aj samé. To čo oxytocín nezvládol prístroj GOU GONG v pohode vyriešil bez vedľajších účinkov (čo sa u hormónu, ktorý mi pichli v nemocnici povedať nedá).

Upchatý mliekovod

GOU GONG prístroj som použila aj v prípade upchatého mliekovodu. Kojace mamičky to istotne poznajú. Hrozná bodavá bolesť na jednom mieste a ako keby malá hrčka v prsníku. Najlepšie je keď Vám mliečko odtiaľ vypije dieťa, lebo odsávačkou ho von nedostanete. Lenže keď je dieťa ešte príliš malé (mne mal malý 10 dní) nemá ešte taký silný ťah, aby to povolilo. Pamätám sa, že pri prvom dieťati som sa s tým trápila aj 2-3 dni (to som prístroj GOU GONG ešte nemala) a teraz to vďaka prístroju GOU GONG povolilo za pár hodín 

Kontakt

Weltfit s. r. o.

Výhradný dovozca pre SR, ČR

Bernolákova 44
974 05 Banská Bystrica


Mobil: +421 911 295 859

Napíšte nám e-mail