Zápal stredného ucha a zápal dutín liečený TDP lampou

Zápal stredného ucha a zápal dutín liečený TDP lampou

Naša 5 ročná dcéra dostala 26.12.2010 zápal stredného ucha, kašeľ, nádchu a vytekal jej aj hnis z oka. Okamžite sme nasadili terapiu originálnou TDP lampou Gou Gong aby sme začali cielene riešiť tieto problémy. Ako synergeticky pôsobiacu liečbu sme nasadili Befungin, Dynamický hydratačný krém, Telové mlieko a Telová bahenná maska od Dr.Nona, Audiron zmiešaný s Aloe First v pomere 1:1. Silné bolesti v hlave zmizli za niekoľko hodín, z nosa sa začali po terapiách valiť hlieny. Hnis vytekajúci z oka každým dňom ustával a takisto aj kašeľ. Po 17 dňoch tejto liečby všetky príznaky choroby boli preč.

Túto závažnú situáciu sme zvládli bez akýchkoľvek liekov a hlavne antibiotík. Naše dcéry 2r. a 5r. vďaka originálnej TDP lampe GOU GONG a špičkovým doplnkom výživy ešte nikdy nebrali žiadne lieky, čo sa bohužiaľ o iných deťoch povedať nedá.

 Ale dennodenné používanie originálnej TDP lampy GOU GONG a doplnkov výživy nám prináša ovocie v podobe zdravia našich dcér. A ak sa vyskytnú nejaké zdravotné problémy vieme, že máme prostriedky zvládnuť to aj bez liekov, ktoré majú negatívne vedľajšie účinky na ich organizmy 

Kontakt

Weltfit s. r. o.

Výhradný dovozca pre SR, ČR

Bernolákova 44
974 05 Banská Bystrica


Mobil: +421 911 295 859

Napíšte nám e-mail